محل تبلیغات شما
"به نام قدرت مطلق الله"
 پنجمین جلسه از دور نهم کارگاه های آموزشی خصوصی مسافران کنگره 60؛نمایندگی گنجعلی خان  به استادی  مسافر عبدالرضانگهبانی  مسافرروح الهو دبیری مسافرابوذر بادستور جلسه "  وادی سوم و تاثیر آن روی من " روز یکشنبه سوم آذر 1398 رأس ساعت 17 آغاز به کار نمود.

در وادی سوم قید شده است که اگر من با تمام کاوشگران هم‌کلام بشوم ولی خودم کاوش نکنم قطعا به جایی نمی‌رسم،مثلا اگر کسی بخواهد در معماری یا مکانیکی یا گچ‌کاری به درجه‌ی استادی برسد، با نگاه کردن و دست روی دست گذاشتن به جایی نمی‌رسد،باید خودم دست به کار بشوم تا بتوانم در آن رشته استاد بشوم،بقول آقای مهندس اگر با تمام شعرا بچرخم شاعر نمی‌شوم یا با تمام فیزیک‌دان‌ها بچرخم فیزیک‌دان نمی‌شوم.

کارگاه آموزشی خصوصی مسافران ؛ یکشنبه 1398/07/28

زمان برگزاری جلسات آموزشی کنگره60؛ نمایندگی گنجعلی خان کرمان

کارگاه آموزشی عمومی؛ پنجشنبه 1398/07/25

سوم ,تمام ,کار ,خصوصی ,جایی ,روی ,با تمام ,خصوصی مسافران ,به جایی ,آموزشی خصوصی ,به کار ,آموزشی خصوصی مسافران

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وبسایت رسمی ورودی 95 پزشکی دانشگاه ایران مطالب اینترنتی برقکار،شهریار،شهرک اندیشه،فردیس، 09387237829 ثبت شرکت - ثبت برند - ثبت شرکت مسئولیت محدود طب سنتی ایرانی مجله اینترنتی کاروک : علم وفناوری،کامپیوتر و اینترنت،ورزش،تغذیه،سلامت cardownvestcont lobirthranet پایا الکترونیک ایران www.ketabbargh.ir دانلود رایگان قالب وردپرس و جوملا